Zakaj v individualno skupino:
- če že dlje časa plezate na enakem plezalnem nivoju
- odpravljanje vaših napak pri plezanju
- hitrejši napredek
- inštruktor/trener ima več časa za obravnavo posameznika
- majhne skupine
- video analiza
Zakaj v individualno skupino:
Add Comment