Konec decembra smo obiskali plezališče Napoleonica nad Trstom. Za Vida, Matijo in Žiga je bil to prvi obisk primorskega plezališča. Vsi so preplezali kar nekaj smeri. V decembru, so se nam v steni pridružili tudi “dobri možje”.
Decembrsko plezanje
Decembrsko plezanje
23. December, 2018
1986



Add Comment