V soboto, 13. aprila je na OŠ Vojnik pri Celju potekala državna tekma osnovnih šol v športnem plezanju. Na najvišjo stopničko – 1. mesto je stopil naš član David Meglič, ki je prvo smer za nelicencirane učence priplezal najvišje, drugo pa je preplezal do vrha. Na tekmi so nastopili tudi Neža Uranič, Patrik Zazvonil in Luc Zorč. Iskrene čestitke vsem nastopajočim!
Na plezalnem portalu www.friko.si si lahko preberete celoten članek.
Rezultate si lahko pogledate tukaj. Vse slike pa na tej povezavi.
David Meglič zmagovalec državnega prvenstva OŠ
David Meglič zmagovalec državnega prvenstva OŠ
16. April, 2019
2547



Add Comment