Včeraj smo plezali v Preddvoru. Bil je lep in topel sončen dan in temu primeren je bil tudi obisk plezališča. Vendar smo si v desnem delu stene izborili nekaj smeri in se naplezali. Tokrat sta se nam pridružila tudi starša od Zoje, ki sta se preizkusila v steni. Moramo ju pohvaliti saj sta plezala odlično. Nekaj slik.
Preddvor – 29. 5. 2016
Preddvor – 29. 5. 2016
28. September, 2016
1724



Add Comment