Živa Ravnič, srednješolska državna prvakinja!

četrtek 25. januarja je na Škofijski klasični gimnaziji potekalo 29. srednješolsko prvenstvo v športnem plezanju. V dveh kvalifikacijskih smereh se je pomerilo preko 155 dijakov in dijakinj, ki so pokazali veliko mero plezalnega znanja, čeprav se nekateri s plezanjem ukvarjajo rekreativno. Najboljši so za naslove srednješolskih državnih prvakov plezali še v finalni smeri.
Na tekmi je nastopilo kar nekaj plezalcev in plezalk iz našega plezalnega društva.

Najboljši rezultat je dosegla Živa Ravnič, ki je osvojila naslov srednješolske državne prvakinje – 1. mesto! Pri starejših dijakih in dijakinjah sta odlično odplezala  tudi Luc Zorč, ki je zasedel 5. mesto, ter Neža Berce, ki je osvojila 15. mesto. Pri mlajših dijakih je od naših najbolje odplezal Gal Bohinc, ki je zasedel 25. mesto.