Živa Ravnič, srednješolska državna prvakinja!

četrtek 26. januarja je na Škofijski klasični gimnaziji potekalo 28. srednješolsko prvenstvo v športnem plezanju. V dveh kvalifikacijskih smereh se je pomerilo preko 160 dijakov in dijakinj, ki so pokazali veliko mero plezalnega znanja, čeprav se nekateri s plezanjem ukvarjajo rekreativno. Najboljši so za naslove srednješolskih državnih prvakov plezali še v finalni smeri.
Na tekmi je nastopilo kar nekaj plezalcev in plezalk iz našega plezalnega društva.

Najboljši rezultat je dosegla Živa Ravnič, ki je osvojila 1. mesto! Pri starejših dijakih in dijakinjah sta odlično odplezala  tudi Neža Berce – 11.mesto ter Gašper Jošt, ki je zasedel 9. mesto. Pri mlajših dijakih je od naših najbolje odplezal Matevž Ahlin, ki je zasedel 10. mesto.